true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ- فاطمه احمدی: مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر گفت: درحال حاظر ۴۷۹ پروانه صنعتی درشهرک های صنعتی استان بوشهر صادر شده که ۴۱۳ واحد فعال است و ۶۶ واحد غیر فعال هستند.

به گزارش دشتستان بزرگ، سید حسین حسینی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران خاطر نشان کرد: در حال حاضر هفت هزار و ۱۷۹ نفر در صنایع مستقر در شهرک ها نواحی صنعتی استان بوشهر مشغول به کار هستند، طی سال گذشته ۱۲۶ قرارداد با سرمایه گذاران امضا شد که زمینه ساز توسعه تولید و اشتغال در استان بوشهر خواهد بود.

وی ادامه داد: ۲۱ شهرک ناحیه صنعتی در سطح استان مستقر است که از این تعداد ۱۸ شرکت فعال می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر اذعان داشت: ۲۱ واحد صنعتی استان که توسط بانک ها تملیک شده بود از تملیک خارج شده که دشتستان با ۱۱ مورد بیشترین تعداد را دارد و اکنون ۸ واحد در تملیک بانک ها است.

وی اضافه کرد: پیش بینی می شود که امسال ۷۰ واحد صنعتی در استان بوشهر به بهره برداری برسد که تاکنون ۹ واحد به بهره برداری رسیده است.

حسینی خاطر نشان کرد: از دیگر اقدامات این مجموعه می توان به توسعه شهرک صنعتی برازجان، ایجاد صنعتی متانول در شهرستان دیر، تکمیل شهرک زیست فناوری دلوار، اخذ مصوبه تامین خوراک منطقه ویژه شمال استان وتوسعه زیرساخت ها اشاره کرد.

وی گفت: ۱۲۳ هکتار از اراضی واگذار شده به افراد در شهرک های صنعتی استان فسخ و این اراضی دراختیار سرمایه گذاران جدید قرارگرفته است و ۳۲ واحد راکد در شهرک های صنعتی استان بوشهر به چرخه تولید برگشته است و تلاش داریم تا با رفع مشکلات و یا با حضور سرمایه گذاران جدید این واحد ها را فعال کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader