true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان در پاسخ به دشتستان بزرگ:

رئیس بیمارستان گنجی برازجان در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: باید قدر پزشکان بومی را دانست، در برازجان کار کردن نسبت به سایر مناطق استان، فشار کاری بیشتری دارد.

آزادفر اذعان داشت: مشکلات مالی تنها گریبانگیر بیمارستان برازجان نبوده و تمام بیمارستان های کشور مشکل دارند،حل این مشکل نیز بر عهده بیمارستان نبوده و کاری از دست ما بر نمی آید، بارها برای کمبود نیرو پیگیری کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: اگر دارو نیست، یا پول نیست یا در کشور کمبود آن وجود دارد، تمام تلاش خود را داشته و درآمد بیمارستان را از ۷ میلیارد تومان به ۱۱ میلیارد تومان رسانده ایم، پیگیری کرده و بیمه تامین اجتماعی با گذشت ۵ ماه از سال هیچ مبلغی به ما از منبع ۷۰درصد پرداخت نکرده است.

رییس بیمارستان گنجی برازجان افزود: نارضایتی از بیمارستان همیشگی بوده و باربر بیمارستان ما استاندارد نیست، چندین برابر بوده و جمعیت بالایی روی آن بوده است، باید در گود باشید و ببینید چه وضعیتی وجود دارد.

آزادفر اضافه کرد: توانستیم امسال مجوز جذب ۲۵ پرستار را بگیریم، آزمون آن برگزار شده و قسمت اعظم آن وارد اورژانس می شوند، قول افزایش نیرو از طریق آزمون سراسری نیز داده شده و کمبود نیرو را برطرف می کنیم.

وی تصریح کرد: پزشک هایی در بیمارستان هستند که با ما همکاری نمی کنند، گزارش ها رد شده، شفاهی گفته شده و در پرونده پزشک درج می شود، برای گرفتن مجوز مطب نیز با پزشک همکاری نمی کنیم، اگر بگویم همه پزشکان بیمارستان همکاری کامل داشته و آن تایم هستند واقعیت اینگونه نیست، چنین پزشکانی را نامه زده و پیگیری برای اصلاح می کنیم.

رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان در پاسخ به دشتستان بزرگ، اظهار داشت: کمبودهایی داشته و تمام تلاش خود را می کنیم اما گاهی اوقات نمی توان کاری کرد، از نظر فضای فیزیکی وضعیت خوبی داشته اما از نظر نیروی کار واقعا قفل هستیم، تمام تلاش خود را کرده از نیروهای بیمارستان کار کشیده تا کارها پیش برود.

آزادفر افزود: بیمارستان مشکل پسماند های عفونی را ندارد، در مورد فاضلاب بیمارستان مشکل داشته اما آزمایش های میکروبی آن منفی است، تاییدیه محیط زیست آن نیز وجود دارد.

رئیس بیمارستان گنجی برازجان در پاسخ به دشتستان بزرگ اضافه کرد: قراردادی با شرکت فاضلاب بسته که سیستم تصویه فاضلاب بیمارستان کاملا تغییر کرده و ارتقا پیدا می کند، یک سال پیش شاید مشکلاتی بوده اما تعمیراتی صورت گرفت شاید چند صدم درصد نیترات ها با استاندارد فاصله داشته اما میکروبی آن مثبت نبوده و این را پیگیری کرده تا سیستم اصلاح شود.

وی در پاسخ به دشتستان بزرگ اضافه کرد: در خصوص همراه سرا هزینه اقامت آن شبی ۵۰ هزار تومان بوده و مدیریت آن بر عهده مجمع خیرین سلامت است، نظارت بر عهده بیمارستان است، اگر هزینه بالایی گرفته شود باید برخورد شود.

رئیس بیمارستان گنجی برازجان در پاسخ به دشتستان بزرگ افزود: اظهار زمانی مسواک، خمیر دندان، حوله، دمپایی و… جزو طرح تحول بوده اما رسما اعلام شد که بیمه ای حساب نمی شود پس این طرح نیز کنار گذاشته شده است، هزینه ای از بیمار بابت ارائه خدمات هتلینگ گرفته نمی شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader