true

ویژه های خبری

true
    امروز یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

دشتستان بزرگ- حسین سوزنده: فرماندار دشتستان گفت: امروزه دامنه جنگ ها تغییر کرده و جنگ باور ها بر جنگ سخت افزارها غلبه پیدا کرده است، رسانه قدرتمند بوده و روی ذهن ها اثر می گذارد، خود اصحاب رسانه باید به وظایف خود باور داشته باشند، امروز در محیط جنگ ترکیبی بوده و دشمن در محیط درونی ذهنی ما نیز نفوذ کرده است.

 

 

به گزارش دشتستان بزرگ، احمد بنافی در نشست با اصحاب رسانه که عصر امروز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار برگزار شده بود، ضمن بیان اینکه مسئولین باید به جایگاه درونی خبرنگار اعتقاد داشته باشند، اظهار داشت: خود و جامعه را وارد حاشیه نکنید، ابتدا به خودتان و راهی که در آن قدم برداشته اید اعتماد داشته باشید، به الزامات پایبند بوده و نقاط ضعف و قدرت را با هم ببینید، پمپاژ امید را تمامی اصحاب رسانه برای مردم باید مدنظر خود قرار داده و انصاف را در کنار آن داشته باشید.

 

وی اضافه کرد: انصاف بسیار مهم بوده و باید دید چگونه در حوزه کار حرفه ای خود عمل می کنیم، سعی کردم وارد حواشی نشوم، انتظار دارم حرفه ای تر در حوزه کار رسانه ای عمل شود، خودمان را جای همدیگر قرار دهیم، دشتستان باید پیشرفت کند، همدلی و همزبانی مبتنی بر مطالبه فنی داشته باشیم.

 

فرماندار دشتستان ادامه داد: سعی نکنید فرماندار را وارد حواشی کنید، وارد حواشی نمی شویم، وارد حواشی شدن هم شما اذیت می کند، هم مسئول و هم مردم درگیر می شوند.

 

بنافی اظهار داشت: پیاده‌رو جاده سلامت در وحدتیه را با ۴۱ میلیارد تومان اعتبار پیگیر بوده تا موانع را برطرف کنیم.

 

 

 

برخی از مدیران خجالت می کشند با رسانه‌ها گفتگو کنند

 

 

فرماندار دشتستان در پاسخ به دشتستان بزرگ در خصوص عدم پاسخگویی برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت؛ عدم پاسخگویی را در شورای اداری کار و پیگیری کردیم، رئیس اداره را چکار کنم؟ توبیخ کنم؟ برخورد کنم؟ برخی ها خجالت می کشند با رسانه ها گفتگو کنند، بارها تاکید کرده و پیگیری کرده رئیس ادارات پاسخگوی رسانه ها باشند.

 

وی افزود: برخی از روابط عمومی ها ضعیف هستند و برخی ها نیز خوب عمل می کنند، توان بیشتری وجود ندارد، برخی ها پول نداشته و برخی ها پول داشته و هنر آن را ندارند، وضعیت روابط عمومی ها نسبت به قبل بهتر شده است.

 

بنافی در پاسخ به سوال دیگر دشتستان بزرگ در خصوص بکارگیری نخبگان اضافه کرد: رحمت مصدقی مشاور من بوده و واقعا دلسوزانه و مشفقانه فعالیت می‌کند اما برای جذب ایشان هیچ کاری نتوانستیم انجام دهیم، یکی از نخبگان ما ایشان بوده که نتوانستیم برای جذب وی هیچ کاری انجام دهیم.

 

وی ادامه داد: سعی کرده در راستای تعامل با رسانه ها، سیاسی بازی نداشته باشیم، در تمامی زمینه ها تلاش خود را برای پیگیری و اجرا داشته ایم که سال آینده تاثیر برخی از آنها دیده می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader