true

ویژه های خبری

true
    امروز پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

دشتستان بزرگ: کارشان کری‌خوانی، قدرت‌نمایی و دعوا و درگیری است؛ انگار تا تیزی نکشند و خونی نریزند روزشان شب و شب‌شان روز نمی‌شود؛ اینها اراذل و اوباش هستند.

پلیس

به گزارش دشتستان بزرگ؛ اراذل و اوباش هستند،کارشان کری‌خوانی، عربده‌کشی، درگیری و چاقوکشی است،‌ انگار تا تیزی نکشند و خونی نریزند روزشان شب و شب‌شان روز نمی‌شود.

برای خودشان دم و دستگاه و دفتر و دستکی راه انداخته اند؛ آنها که «گنده لات» هستند تعدادی نوچه‌ دارند. نوچه‌ها هم نوپاها را دور خود جمع کرده اند؛ جوانانی در بازه سنی ۱۸ تا ۲۲ سال که در سر سودای دیده شدن دارند و می‌خواهند سری در سرها در بیاورند آن هم با شاخ و شانه‌کشیدن و شرارت و درگیری و شکستن شیشه و تخریب در و دیوار و اموال مردم!

درست مثل این درگیری جدید که در محله بریانک اتفاق افتاد، آن هم به واسطه قدرت‌نمایی دو شرور نوپایی که می‌خواستند انتقام یک دعوای قدیمی را بگیرند؛ آن هم سوار بر موتور و چاقو و قمه به دست.

شب هنگام به محله همان کسی می روند که از وی کینه به دل گرفته بودند؛ به قول خودشان می خواستند او را در محله و جلوی خانواده اش خار و خفیف کنند؛ پس جلوی خانه‌اش رفته و اسمش را صدا می‌زنند، رجز خوانده و عربده کشی کرده و دشنام می دهند.

بعد که می بینند طرف مقابل از خانه بیرون نمی آید شروع می کنند به شکستن شیشه درهای پارکینگ!

عربده‌کشی اراذل به خون کشید +عکس

در گام بعدی این خودروهای پارک شده ساکنان محل است که شیشه هایش خرد و خمیر شده و ضربات چاقو و قمه بر بدنه آنها فرود می آید و در نهایت با خونی که ریخته می شود جریان آن شب شوم تمام می شود!

چرا که پسر جوان یکی از ساکنین که آن شب مهمان خانه مادرش بوده با سر و صدای تو خیابان، پا به بیرون از خانه می‌گذارد؛ آن هم برای اینکه ببیند و بپرسد چه شده است.

پسر همسایه با دیدن تخریب شیشه و در و دیوار ، اعتراض می کند که آن دو غریبه چه می‌خواهند و چه می کنند اما اراذل قمه به دست، سرمست از غرور کاذب یکه‌تازی در محله، به پسر جوان حمله کرده و بعد از آن، ضربات چاقو و قمه است که بر پسر بینوا فرود می آید تا آنجا که دچار نقص عضو می‌شود!

عربده‌کشی اراذل به خون کشید +عکس

و بعد آن هم این دو شرور فرار را بر قرار ترجیح داده و متواری می شوند اما ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشراف اطلاعاتی و در عملیاتی منسجم هر دو را دستگیر کرده و برای بازسازی به سر صحنه می آورند.

در نهایت فریاد عذرخواهی اراذل است که دربازسازی صحنه درگیری،گوش محله را پر می کند؛ دو شرور نوپای ۲۲_۲۰ ساله که در کارنامه خود سابقه چندین فقره درگیری و ضرب و شتم را داشته و این بار هم نقص عضو یک شهروند به آن اضافه شده است. دستی که با تلاش پزشکان اگرچه پیوند خورده اما باید منتظر ماند و دید که تا چه حد کارآیی خواهد داشت آن هم سر قدرت‌نمایی دو بچه شرور!

منبع: فارس

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader