true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم

گردهمایی کاروان اعزامی ایران به پارالمپیک پاریس با حضور رییس کمیته ملی پارالمپیک، سرپرست کاروان و ورزشکاران اعزامی برگزار شد.

به گزارش دشتستان بزرگ ،‌ گردهمایی کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پارالمپیک پاریس با حضور غفور کارگری رییس کمیته ملی پارالمپیک، محمد پولادگر نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان اعزامی ایران، کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، رییسان فدراسیون‌های دارای نماینده در پارالمپیک پاریس و ورزشکاران و کادرهای فنی در فدراسیون جانبازان و توان‌یابان برگزار شد.

در این مراسم از تمبر ویژه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های پارالمپیک پاریس نیز رونمایی شد.

غفور کارگری: به تاریخ‌سازی ورزشکاران ایران در پارالمپیک پاریس امیدواریم

غفور کارگری، رییس کمیته ملی پارالمپیک در این مراسم با تقدیر از تلاش ورزشکاران و مربیان برای کسب سهمیه‌های پارالمپیک پاریس، گفت: برای اولین‌بار کاروان “فرزندان ایران” به مقام دوم آسیا نائل شد. امیدوارم این جلسه نیز مقدمه‌ای برای تاریخ‌سازی و افتخار آفرینی مجدد در یک رویداد مهم‌تر و حساس‌تر پارالمپیک پاریس شود.

وی افزود: با توجه به ارتباط نزدیکی که با کادرهای فنی و همه بچه‌ها دارم دلم روشن است که در پاریس اتفاق خوبی خواهد افتاد. البته این موضوع مستلزم مراقبت ویژه و حضور پرتلاش ورزشکاران و کادرهای فنی در اردوها در فاصله باقی مانده است.

رییس کمیته ملی پارالمپیک خاطرنشان کرد: انشاء‌الله همه دست در دست هم بدهیم و با تلاش و توکل به خدا به بهترین نتایج در پارالمپیک پاریس برسیم. همه سخت در حال تلاش هستند تا مردم نتیجه زحمات‌شان را در پارالمپیک پاریس ببینند.

انتهای پیام

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader