true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

دشتستان بزرگ : مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر گفت: اسناد مالکیت اراضی مسکونی جزیره شیف پس از ۲۰ سال به مردم تقدیم شد.

به گزارش دشتستان بزرگ ، محمدرضا بزرگمهر صبح شنبه در این آئین اظهار کرد: در پی سفر چهارم بهمن ماه حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس دستگاه قضا به استان بوشهر و تأکید وی بر رفع مشکل اسناد مالکیتی مردم، اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان بعد از پیگیری‌های ویژه رئیس سازمان ثبت و رئیس کل دادگستری استان بوشهر و انجام مقدمات لازم را انجام داد.

وی افزود: در ۲۵ خرداد ماه سال جاری در قالب کاروانی با حضور مدیرکل، معاونین و ۳۰ نفر از کارکنان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به این منطقه سفر کردند و طی اقدامی جهادی در نقشه برداری این املاک، ظرف کمتر از یک ماه ۲۰۰ سند املاک مسکونی اهالی این جزیره را صادر کردند.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان بوشهر افزود: اسناد اراضی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مسکن و شهرسازی و اراضی ملی این جزیره نیز قبلاً از سوی ثبت استان صادر شده بود و با اقدام اخیر حدنگاری کامل این جزیره به انجام رسید.

در راستای مصوبات سفر رئیس قوه قضائیه در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ به استان بوشهر اسناد مالکیت اراضی مسکونی جزیره شیف بعد از ۲۰ سال صادر و به مردم تحویل داده شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader