true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

دشتستان بزرگ: مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: رزمایش دور میزی قطعی برق و بررسی عملکرد ذخیره سازهای شرکت ارتباطات زیرساخت با موضوع پدافند غیر عامل برگزار شد.

به گزارش دشتستان بزرگ، علی سملیان ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور آمادگی دستگاه‌های حوزه ارتباطات استان به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری، رزمایش دورمیزی با موضوع قطع ارتباط پهنه‌ی جنوبی استان برگزار شد.

وی افزود: این رزمایش با حضور مدیر کل شرکت ارتباطات زیرساخت استان، سرپرست شرکت مخابرات منطقه بوشهر در مرکز مخابرات و شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد.

سملیان اظهار کرد: در این رزمایش مسیر پشتیبان فیبر نوری در مهور بوشهر به خورموج توسط شرکت ارتباطات زیرساخت برسی و تست شد.

وی خاطرنشان کرد: برق مرکز مخابرات میدان امام و مرکز مبایل قطع و جهت تست از دیزل ژنراتور این مراکز، برای پایداری ارتباطات استفاده شد و مراکز ارتباطی مربوط به شرکت ارتباطات زیرساخت نیز برای تست پایداری شبکه در زمان قطعی برق از دیزل ژنراتورهای خود استفاده کردند.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: برای پشتیبانی از مرکز ارتباطی شرکت ارتباطات زیرساخت واقع در عسلویه یک دستگاه دیزل ژنراتور سیار به این مرکز انتقال یافت.

سملیان اظهار کرد: با توجه به اهمیت ارتباطات و لزوم مراقبت از ایجاد هرگونه اختلال، سعی شد تا نقاط آسیب زای ارتباطی استان را ارائه و نقاط ضعف و قوت خود را نیز بررسی کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader