true

ویژه های خبری

true
    امروز چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

دشتستان بزرگ: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح خط آبرسانی در مناطق روستایی و محروم جنوب استان خبر داد.

به گزارش دشتستان بزرگ ؛ ابوالحسن عالی گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر هیچگاه انقلاب را تنها نمی‌گذارند و در عرصه انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری ضمن لبیک به مقام معظم رهبری اهداف و دسیسه‌های دشمنان را شکست دادند.

وی با اشاره به اینکه در اوج شدت گرما در استان بوشهر قرار داریم، افزود: با افزایش دمای هوا مصرف آب در بخش‌های مختلف افزایش یافته است، لذا برای جلوگیری از تنش کم آبی باید مصرف بهینه آب در دستور کار همه مردم قرار گرفته شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه در فصل تابستان طراحی مطلوب برای جلوگیری از بحران کم آبی در شهرها و روستاهای استان بوشهر شده است، گفت: امسال با اجرایی شدن جهاد آبرسانی بیش از ۶۱ روستا به وضعیت تأمین آب پایدار رسیده است.

عالی از افتتاح طرح‌های آبرسانی در روستاهای جنوب استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در این راستا خط انتقال آب  روستای گشی به سرمستان در شهرستان دیر با ۲۷۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.

عالی طول خط انتقال آب گشی به سرمستان را ۴٫۵ کیلومتر اعلام و بیان کرد: اعتبارات این طرح از محل پروژه‌های جهاد آبرسانی تأمین شده است.

وی با بیان اینکه اجرا این خط آبرسانی علاوه بر تقویت پایداری آب شرب در روستاهای هدف، به کاهش هدررفت آب کمک بسیاری می‌کند، گفت: خط انتقال آب گشی و سرمستان ۲ روستای ۱۶۴ خانواری را با  جمعیت ۶۱۹ نفر تحت پوشش قرار داده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: پروژه جهاد آبرسانی نقطه عطف عملکرد دولت در حوزه آبرسانی است که در استان بوشهر با همت قرارگاه امام حسن مجتبی علیه‌السلام اجرایی شده است.

عالی یادآور شد: امید است با اتمام پروژه‌های جهاد آبرسانی وضعیت تأمین آب روستاهای استان بوشهر به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

وی اجرای طرح‌های جهاد آبرسانی در استان بوشهر را سبب پایداری تأمین آب شرب ۶۱ روستای این استان دانست و افزود: نوسازی و اصلاح شبکه‌های توزیع و انتقال و همچنین احداث مخزن ذخیره آب در شمار قابل توجهی از روستاهای استان بوشهر در دست اجراست که با توجه به اهمیت پروژه‌ها روند اجرایی آن‌ها به شکل مستمر رصد و پیگیری می‌شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ajax-loader